Arda Turan Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arda Turan Fan

Arda, Turan, Fan, Forum, Biyografi, Avatar, İmza, Wallpaper, Futbol

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

FİLİSTİN'e DESTEK

2 posters
YazarMesaj
_ayşegül_
Süper Moderatör
Süper Moderatör
_ayşegül_

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci... PC,HİP-HOP
takım : GALATASARAY
Ruh Hali : FİLİSTİN'e DESTEK Sicak

FİLİSTİN'e DESTEK Empty
MesajKonu: FİLİSTİN'e DESTEK   FİLİSTİN'e DESTEK Icon_minitimePaz 01 Şub. 2009, 10:42

Filistinli çocukların çığlıklarına seyirci kalamayacağını belirten Arda, yerli ve yabancı oyuncuların katılacağı bir maç organize etmek istediğini açıkladı.

Acun kabul etti
Arda, Filistin'deki drama en duyarlı futbolcular arasında ilk sırada yer alıyor. Fotomaç'ın kampanyasına tam destek veren yıldız, kendi girişimleriyle bir de yerli ve yabancılar karmasının oynayacağı bir maç organize etmeye çalışıyor. Sanatçı dostlarını tek tek arayan, Hakan Altun ve Acun Ilıcalı'dan "Evet" cevabı alan milli
futbolcu, "Çocukların, insanların ölmesinden büyük üzüntü duyuyorum. Dünyanın seyirci kaldığı katliama biz seyirci kalmamalıyız. Ne olursa olsun maddi manevi biz de varız" diye konuştu.

Gerçek bir yıldız
Toplumun önünde olan insanların bu tür sosyal konulara duyarlı olması gerektiğinin altını çizen Arda, bu fikirleriyle gerçek bir yıldız olduğunu bir kez daha kanıtlarken sözlerini şöyle tamamladı: "Bu ülkenin önde gelen futbolcuları olarak, bu tür kampanyalara katkıda bulunmak, destek vermek bizim görevimiz. Ben kendimi sorumlu hissediyor ve bu organizasyona sonuna kadar destek veriyorum. Herkesi de savaş nedeniyle büyük acılar çeken Filistinli çocuklara elinden geldiği kadar destek olmaya davet ediyorum."

fikir Arda nın devamı gelir inş.
bcstz
Adiministratör
Adiministratör
bcstz

Kadın
İş/Hobiler : \'\':)=>}[_*RAP MUSİC=>}[_*\'\'3
takım : galatasaray
Ruh Hali : FİLİSTİN'e DESTEK Neseli

FİLİSTİN'e DESTEK Empty
MesajKonu: Geri: FİLİSTİN'e DESTEK   FİLİSTİN'e DESTEK Icon_minitimePaz 01 Şub. 2009, 13:01

vay be vayyyy daha ne olsun ARDA süpersin işte böyle DUYARLI OLMALIYIZZ
http://arda66.yetkinforum.com

FİLİSTİN'e DESTEK
1 sayfadaki 1 sayfası