Arda Turan Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arda Turan Fan

Arda, Turan, Fan, Forum, Biyografi, Avatar, İmza, Wallpaper, Futbol

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

arda turandan haberler

2 posters
YazarMesaj
bcstz
Adiministratör
Adiministratör
bcstz

Kadın
İş/Hobiler : \'\':)=>}[_*RAP MUSİC=>}[_*\'\'3
takım : galatasaray
Ruh Hali : arda turandan haberler Neseli

arda turandan haberler Empty
MesajKonu: arda turandan haberler   arda turandan haberler Icon_minitimePaz 25 Ocak 2009, 21:57

Dün akşam sahada yığılıp kalan Arda Turan geceyi hastanede geçirdi. Taburcu olduktan sonra konuşan Arda, bir hayli dertliydi.

Medyaya ve taraftarlara sitem eden Arda, “Gayet iyiyim, sadece biraz kafa olarak yorgunum… Son bir aydır uyuyamıyorum, neden bilmiyorum. Birileri canımızı yakıyor. 21 yaşında genç biriyim, sıkıntı çekiyoruz eninde sonunda…” dedi.

Çok iyi olduğunu ve bir sıkıntısı kalmadığını sürekli tekrarlayan Arda, o anda yaşananları da anlattı;

“Sürekli üstüste atılan deparlar sonunda kaynaklanan bir durum. Bir ara onu hissedince çıkmak istedim ama formamı elimden geldiğince taşımak istiyorum. Sahada kalmak isteyince, nabzım 130′lara kadar çıkmış… Sonra da dayanamadım…”

KAYBEDİNCE SOKAĞA ÇIKILMIYOR

Arda Turan, anlattıkları ile sokaktaki halka da mesaj gönderdi. “Türkiye’de bir şeyleri kaybedince sokağa bile çıkamıyorsunuz” diyen Arda, “Ne zaman dışarı çıksak bir sorun oluyor. Yazılanlara üzülmüyorum ama yazılanlar sokaktaki insanları etkiliyor. Çünkü öyle yazılar yazıyorlar ki… Bundan sonra ben de istediğim şeyi yapacağım.” dedi.

ALKOL ALDIĞIM İSPATLANSIN FUTBOLU BIRAKAYIM

Arda’nın en çok dertli olduğu konu ise alkol kullandığı yönündeki iddialar. “Hayatımda alkol kullanmadım” diyen genç futbolcu, “Alkol kullandı diye yazıyorlar. Bana alkol verdiğini öne süren bir gazino sahibi varsa futbolu bırakırım” diye konuştu.İşde konuşmaları;
http://arda66.yetkinforum.com
_ayşegül_
Süper Moderatör
Süper Moderatör
_ayşegül_

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci... PC,HİP-HOP
takım : GALATASARAY
Ruh Hali : arda turandan haberler Sicak

MesajKonu: Geri: arda turandan haberler   arda turandan haberler Icon_minitimeSalı 27 Ocak 2009, 22:35

doğru söylüyo, hiç alkol kullanmaz. yani ben inanıyorum ;)
bcstz
Adiministratör
Adiministratör
bcstz

Kadın
İş/Hobiler : \'\':)=>}[_*RAP MUSİC=>}[_*\'\'3
takım : galatasaray
Ruh Hali : arda turandan haberler Neseli

MesajKonu: Geri: arda turandan haberler   arda turandan haberler Icon_minitimeCuma 30 Ocak 2009, 00:57

bnde asLaa... hmde asLa...
http://arda66.yetkinforum.com

arda turandan haberler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arda finalde yok :(