Arda Turan Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arda Turan Fan

Arda, Turan, Fan, Forum, Biyografi, Avatar, İmza, Wallpaper, Futbol

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hakan Şükür Futbolu Bırakmıyorr

2 posters
YazarMesaj
gizem_06
Moderatör
Moderatör
gizem_06

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci:(
takım : galatasaray tabikiii
Ruh Hali : Hakan Şükür Futbolu Bırakmıyorr Sicak

Hakan Şükür Futbolu Bırakmıyorr Empty
MesajKonu: Hakan Şükür Futbolu Bırakmıyorr   Hakan Şükür Futbolu Bırakmıyorr Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 18:15

Galatasaray'ın sözleşmesini yenilemediği Hakan Şükür, "Bir yıl daha sahalardayım" dedi.

Akşam Gazetesi'nden Kemal Çağlayan'ın haberine göre; Sivasspor'u ziyaretinde geleceğiyle ilgili planlarını anlatan Hakan Şükür, "Kimseye kırgın veya dargın değilim. Bir yıl daha sahalardayım" diye konuştu.

Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra gerek yurtiçinden, gerekse yurtdışından bir çok külüpten teklifler aldığını dile getiren Hakan Şükür, "Galatasaray'dan ayrılışımın ardından bir an olsun telefonlarım susmak bilmedi. Sivasspor gibi yurtiçinden birçok kulüp beni kadrosunda görmek arzusunda olduklarını dile getirdi. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Ben Türkiye'de futbol oynamayı artık düşünmüyorum. Yurtdışından gelen teklifleri değerlendirmeye aldım" dedi.

Sakaryaspor alt yapısında yıllar önce beraber futbol oynadıkları Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, yardımcı antrenörler Esat Karaberber ve Sefer Yılmaz ile Sivasspor kampında hasret gideren ve eski günleri anan Hakan Şükür transferi ile ilgili beklentilere de son noktayı koydu.

Hakan Şükür, "Yurtdışından çok teklif aldım. Değerlendirmem sonucunda Dubai'ye gitmeye karar verdim. Orada lig ekim ayında başlıyor. Önümüzdeki hafta herşey çok daha net belli olacak. Dubai'de bir yıl daha futbol oynadıktan sonra Türkiye'ye dönmek ve futbolculuk hayatımı noktalamak istiyorum. Daha sonra Türk futboluna hoca veya idareci olarak hizmet vermek en büyük hayalim" diye konuştu.

En son gizem_06 tarafından Ptsi 01 Eyl. 2008, 12:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
bcstz
Adiministratör
Adiministratör
bcstz

Kadın
İş/Hobiler : \'\':)=>}[_*RAP MUSİC=>}[_*\'\'3
takım : galatasaray
Ruh Hali : Hakan Şükür Futbolu Bırakmıyorr Neseli

Hakan Şükür Futbolu Bırakmıyorr Empty
MesajKonu: Geri: Hakan Şükür Futbolu Bırakmıyorr   Hakan Şükür Futbolu Bırakmıyorr Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 18:33

büyük harfle konu açmak yasak
http://arda66.yetkinforum.com

Hakan Şükür Futbolu Bırakmıyorr
1 sayfadaki 1 sayfası