Arda Turan Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arda Turan Fan

Arda, Turan, Fan, Forum, Biyografi, Avatar, İmza, Wallpaper, Futbol

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Az da olsa utanmam var

3 posters
YazarMesaj
gizem_06
Moderatör
Moderatör
gizem_06

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci:(
takım : galatasaray tabikiii
Ruh Hali : Az da olsa utanmam var Sicak

Az da olsa utanmam var Empty
MesajKonu: Az da olsa utanmam var   Az da olsa utanmam var Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 17:32

Dekolte sahne kıyafeti ve göz alıcı makyajıyla dikkat çeken Gülşen, kendisine tezahürat yapan sevenlerine, “Utandırmayın beni, az da olsa utanmam var” diyerek espri yaptı.

KASTAMONU'nun Taşköprü İlçesi'nde bu yıl 22'ncisi düzenlenen Kültür ve Sarımsak Festivali etkinlikleri kapamında konser veren pop şarkıcısı Gülşen, binlerce kişiyi coşturdu. Dekolte sahne kıyafeti ve göz alıcı makyajıyla dikkat çeken Gülşen, kendisine tezahürat yapan sevenlerine, “Utandırmayın beni, az da olsa utanmam var” diyerek espri yaptı.
Sahneye çıktığı andan itibaren neşeli tavırları ile dikkat çeken Gülşen, söylediği birbirinden güzel parçalarla sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Geldiği aracın bozulması nedeniyle sahneye 45 dakika gecikmeli çıkan Gülşen, sevenlerine kendisini kısa sürede affettirdi. Gülşen, acele ile yolda makyajını kendisinin yaptığını belirtirken, “Nasıl, makyajımı beğendinizmi? 150 kilometre hızla giden arabada bu kadar oluyor işte” dedi. Gülşen, son zamanlardaki sütyensiz sahneye çıkma alışkanlığını Taşköprü'de de sürdürdü. Giydiği mini eteği ile de frikik vermemek için büyük çaba gösterirken, zaman zaman göbek şov yapmayı da ihmal etmedi. Gülşen, bir ara kendisine tezahürat yapan sevenlerine, “Utandırmayın beni, az da olsa utanmam var” diyerek espri yaptı.
2 saat sahnede kalan Gülşen, konser meydanını dolduran binlerce kişiyi bir an olsun yerinde oturtmadı. Gülşen'e eşlik eden Taşköprülüler meydana sığmayınca, tarihi Taşköprü üzerinden konseri izledi.
Taşköprü Belediyesi'nce hediye edilen sarımsaktan oluşan tacı kafasına takan Gülşen, bir süre kafasında sarımsaklarla şarkılar söyledi. Sarımsak güzeli de ilan eden Gülşen,Ben ne takarsam takayım, yakışır. Güzele ne yakışmaz. Bakın sarımsaklarıma, beni ne kadar hoş gösterdi.

Az da olsa utanmam var D311440421ti0
Az da olsa utanmam var D311442521em0
Az da olsa utanmam var G31wy0
Az da olsa utanmam var G221ah4

En son gizem_06 tarafından Paz 31 Ağus. 2008, 17:58 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
_ayşegül_
Süper Moderatör
Süper Moderatör
_ayşegül_

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci... PC,HİP-HOP
takım : GALATASARAY
Ruh Hali : Az da olsa utanmam var Sicak

MesajKonu: Geri: Az da olsa utanmam var   Az da olsa utanmam var Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 17:34

he yani utanmaz olduğunu kabul etmiş.
Fantastic_Girl
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Fantastic_Girl

Kadın
Nerden : AnkAra ama gönül isterdi kii Arda nın yan komşusu olayımm

MesajKonu: Geri: Az da olsa utanmam var   Az da olsa utanmam var Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 17:40

hayretttttt

Az da olsa utanmam var
1 sayfadaki 1 sayfası